Przegląd butów do biegania

Przegląd butów do biegania

Hej i czołem witam was pełna energii i chęci do działania. Zawsze po bieganiu dopada mnie mnóstwo energii nawet jeśli odczuwam zmęczenie cały dzień, wystarczy pół godziny biegu i czuję się jak nowo narodzona.

Tak też dzisiaj naładowałam się energią i wymyśliłam serię postów z przeglądem butów do biegania, które warte są uwagi. Będę wybierać dla was fajne modele zarówno z wyższej jak i z niższej półki cenowej i pisać opinię oraz uwagi na ich temat. Uwagi będą moje, skorzystam także z ocen innych osób, które znajdę w sieci. Zapraszam do czytania i odnalezienia swoich wygodnych i pięknych butów, w których bieganie będzie samą przyjemnością.

 

Asics 8 Colored Womens Shoes – cenna około 88$

Piękne i bardzo wygodne byty marki Asics, marka ta jak do tej pory nigdy mnie nie zawiodła. Buty są bardzo lekkie, dobrze układają się na stopie i świetnie amortyzują. Jest to świetna propozycja dla kobiet, które cenią sobie komfort i piękny wygląd.

asic buty do biegania

 

 

X-Scream 3D W Teal Blue – cena około 299 zł

Buty do biegania marki Salomon, jedne z moich ulubionych. Obecnie ich cena jest bardzo fajna. Jakość butów jest bardzo dobra, są komfortowe i zapewniają odpowiednie zabezpieczenie podczas biegu. Nie można też przyczepić się do estetyki buty, pięknie prezentują się na stopie. Cena promocyjna ze sklepu http://www.megaoutdoor.pl/ A dokładnie ten model znaleźć można tutaj http://www.megaoutdoor.pl/page,produkt,id,5185,idkat,405,buty-x-scream-3d-w-teal-blue.html

buty do biegania salomon

 

Kalenji EKIDEN ONE PLUS damskie KALENJI – cena około 79,99 zł

Przystępne buty do biegania w przystępnej cenie, idealne jeśli rozpoczynamy naszą przygodę z bieganiem i potrzebujemy butów do testowania. Jeśli jednak biegamy często warto postawić na buty, które zapewnią lepszą amortyzację i komfort biegu.

buty kalenji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *